Citroën C 4 Aircross

Rekordní prostornost

Šikovná konstrukce interiéru modelu Citroën C4 AIRCROSS v sobě spojuje kompaktní rozměry (délka 434 cm) a velkorysý vnitřní prostor, zejména díky rozvoru 267 cm. S pěti místy a velkým objemem zavazadlového prostoru (442 litrů) tak snadno splňuje snadno požadavky moderního životního stylu.

Možnost výběru pohonu

Citroën C4 AIRCROSS nabízí díky možnosti výběru pohonu dle přání („à la carte“) optimální jízdní stabilitu. Máte možnost si dle konkrétní situace zvolit jeden ze tří režimů převodu: „LOCK“ pro maximální trakci, „4×4“ pro pohon všech 4 kol a pohon na 2 kola pro využití spíše ve městech.

Výkonné motory

Citroën C4 AIRCROSS je k dispozici se dvěma dieselovými a jedním benzínovým motorem – HDi 115 s šestistupňovou manuální převodovkou, HDi 150 s šestistupňovou manuální převodovkou a 1.6i 115 s pětistupňovou manuální převodovkou.

Výbava v duchu Kreativní technologie

K dispozici jsou technologická vybavení zahrnující navigační systém s dotykovým displejem, kameru pro snadné couvání, hands free otevírání a startování, automatickou klimatizaci, možnost výběru pohonu, systém ABS, elektronický stabilizační systém ESP či elektronický rozdělovač brzdných sil. Díky všem těchto pomocníkům bude vaše jízda o mnoho klidnější a bezpečná.Přejete si:

  • Zkušební jízda
  • Zavolat
  • Zaslat prospekt
  • Dotaz